Додати відгук

  • Едуард :

    Велика вдячність всьому персоналу санаторію за турботу і професійне виконання обов’язків – від заселення і харчування до наданння лікарняних послуг. Головному лікарю – Ольгі Олександрівні окрема подяка. Харчування смачне і різноманітне, в номерах прибирають дуже якісно і ретельно. Опалення є, вмикають під вечір.
    Два невеликих побажання. 1. Надавати в номери туалетні дезодоранти. 2. Враховуючи те, що поїзди на Київ вирушають ввечері. а виселення відбувається о 08.00 пропоную зробити окрему кімнату для зберігання багажу для тих, хто виселився, але очікуватиме на потяг. Це буде приємним бонусом для санаторію.
    Ще раз дкую за обслуговування.

  • Cвітлана :

    Перебувала в санаторії “Аркада” з 29 вересня по 04 жовтня 2025 року. Хочу ще раз висловити свою подяку за надані послуги щодо лікування, харчування та проживання, особливо фахівцю з ЛФК Марічці за увагу та індивідуальний підхід, спеціалісту Надії з надання фахових фізіо-терапевтичних процедур, фахівцю Світлані Володимирівні з надання кишкових процедур за тактовність та індивідуальний підхід, спеціалісту з надання ванн та гідро-процедур Марині Володимирівні за зручне складання графіку проходження процедур, а також менеджеру Іванні, що особисто знайшла можливість і час, щоб оперативно повернути через “Нову пошту” забуті мною в номері особисті речі. Порекомендувала лікуванні в санаторії “Аркада” моїм подругам з м. Дніпро та м. Херсон.

  • svitlana.bdpv@gmail.com :

    Відгук від постійної клієнтки Світлани з м. Київ. Висловлюю свою велику подяку Ользі Олександрівні, заступнику головного лікаря за високий професіоналізм та детальну увагу до пацієнтів санаторію! Велика подяка також адміністрації санаторію за професійний менеджмент, що постійно покращується як в оздоблені санаторію так і в організації надання лікувальних процедур та харчування, а також подяка доброзичливому, фаховому та уважному персоналу!! З задоволенням знову хочеться повертатись в улюблену “Аркаду”!

  • Тетяна :

    Відпочивали сім’єю у червні. Чисто, затишно,привітний персонал. Дуже приємний лікар Оксана Іванівна. Хороша лікувальна база. А от персоналу на водних процедурах, потрібно було б підвищити навики.
    Були певні зауваження,які зразу ж вирішувались , що приємно вразило.
    Харчування не дієтичне але порції великі.
    Дуже мало овочів .В загальному добре але
    є до чого прагнути,щоб тримати статус.
    Успіхів у досконалості!

  • Миронов Михайло Михайлович,Одеса :

    Відпочивав в “Аркаді” 3-й раз за рік- квітень вересень 2024 р.-по 24 дні,квітень 2025 р.-30 днів.Дуже всім задоволений. Хочу подякувати головному лікарю Оксані Іванівні,медсестрі Татьяні ,дієтсестрі Галині Генадіївні .Особливо хочу відмітити за повагу ,ввічливість ,гарне ставлення до роботи офіціантом Світлану і Оксану.Рахую,що всі названі працівники заслуговують на подяку від керівництва закладу. Збираюся приїхати “Аркаду” ще не раз

  • Наталія :

    Відпочивала з подругою наприкінці квітня. Враження позитивні: невеличкий, але затишний номер, якісна їжа, різноманітні лікарські процедури. Дякуємо.

  • Ірина :

    Відпочинок в даному санаторії залишив хороші враження. Номер невеличкий,з балконом,ремонт треба вже освіжити,. Лікар Оксана Іванівна уважна. В їдальні порції невеличкі, дієтичні. На початку травня свіжі овочі: молода капуста з морквою. А так: буряк тертий чи квашений огірок. Медичний персонал на процедурах не дуже привітний. Масаж триває 10 хвилин замість 15 . Процедур в даному санаторії достатньо,соляна кімната слабенька.Загалом 4-ка санаторію тверда. І ще: водичка коштувала в бюветі 24 грн за літр. А з травня вже 36.

  • Ірина :

    Відпочинок в даному санаторії залишив хороші враження. Номер невеличкий,з балконом,ремонт треба вже освіжити,. Лікар Оксана Іванівна уважна. В їдальні порції невеличкі, дієтичні. На початку травня свіжі овочі: молода капуста з морквою. А так: буряк тертий чи квашений огірок. Медичний персонал на процедурах не дуже привітний. Процедур в даному санаторії достатньо,соляна кімната слабенька.Загалом 4-ка санаторію тверда. І ще: водичка коштувала в бюветі 24 грн за літр. А з травня вже 36.

  • Ірина :

    Відпочинок в даному санаторії залишив хороші враження. Номер невеличкий,з балконом,ремонт треба вже освіжити,. Лікар Оксана Іванівна уважна. В їдальні порції невеличкі, дієтичні. На початку травня свіжі овочі: молода капуста з морквою. А так: буряк тертий чи квашений огірок. Медичний персонал на процедурах не дуже привітний. Процедур в даному санаторії достатньо,соляна кімната слабенька.Загалом 4-ка скнатоію тверда. І ще: водичка коштувала в бюветі 24 грн за літр. А з травня вже 36.

  • Тамара :

    Відпочиваю уже третій раз.Хочу висловити окрему подяку масажисту Олегу,медсестрі з фізкабінету Ірині,а также медсестрам на рецепшені Наталі,Тетяні,Любові,а також Марині Олександрівні з кабінету водних процедур.Дякую їм за теплий прийом і високий професіоналізм .

  • Володимир Р. :

    Відпочивав в цьому санаторію з18.03.25р.по 27.03.25р.мені дуже все сподобалось. Персонал привітний, усі процедури в санаторію, номери теплі чисті та затишні. Є вай-фай в кожному номері,меблі як нові. До бювету йти неспішно від 12 до 15 хвилин по рівній дорозі без підйому. В санаторії є хороша соляна кімната. Планую приїхати наступного року.

  • Алла :

    Відпочивали в санаторії в лютому місяці і залишились задоволені усим. Санаторій затишний та компактний. Номери теплі і чисті. Обслуговуючий персонал уважний та ввічливий. Окрема подяка кухарям. Так, страви дієтичні, але настільки смачні та різноманітні.
    Так що РЕКОМЕНДУЄМО!

  • Костянтин :

    Все сподобалось!!! Відпочивали з дружиною в грудні в перших числах приїхали у ранці чекати не прийшлося довго нас зразу заселили ,номер був чистий охайний в ньому все сподобалось . Від
    альня теж чудова все було дуже смачне є щє меню на вибір персонал та лікарі вічливі рекомендую думаю що не
    пожалкуєте як і ми Дякуємо керівнику ,персоналу ,лікарям санаторя Аркада

  • Костянтин :

    Все сподобалось!!! Відпочивали в грудні в перших числах приїхали у ранці чекати не прийшлося довго нас зразу заселили ,номер був чистий охайний в ньому все сподобалось для відпочинку, їдальня теж чудова все було дуже смачне є щє меню на вибір персонал та лікарі вічливі рекомендую думаю що не
    пожалкуєте як і ми Дякуємо керівнику ,персоналу ,лікарям санаторя Аркада

  • Нінель, Віктор :

    Відпочивали в липні-серпні 2024 року. Дуже задоволені всім: медичною базою, номером, харчуванням, відношенням всього персоналу, від головного лікаря до прибиральниці. Велика подяка працівникам фізкабінету, кабінету озокериту, масажисту Тарасу, прибиральниці Ірині. Реальна часова відстань до бювету вільним кроком – 15 хвилин (не 5-7 і не 45 хв.) по рівній поверхні. Вже порекомендували санаторій багатьом друзям і знайомим. Побажання: в меню хотілось би побільше фруктів і більш різноманітних салатів. Сподіваємось відвідати санаторій ще раз. Всього вам найкращого!

  • Наталія :

    Санаторій Аркада відрізняється чистотою, зручністю, залишком та привітним компетентним персоналом. Особливо вдячна дівчатками з фізііопроцедур за якісне надання послуг з лазерної терапії.
    Окрема вдячність головному лікарю Оксані Іванівні Мисько за людяність і високий професіоналізм

  • Іра :

    Відпочиваємо вже тиждень. Чисто, гарно, тихо. Персонал привітний. Порадував кондиціонер і холодильник. Лікування більш-менш достойне, проте намагаються призначати пару процедур, ті що у вартості путівки. Якщо хочеш щось додати, то за гроші. Харчування максимально і занадто дієтичне. М’ясного дуже мало, як і овочів. Сиру і фруктів варто було б додати до раціону. Порції дитячі. Доводиться під’їхати в місті за гроші. Все одноманітне. Пюре з картоплі дуже часто і часто переможене. Чи не можна якесь рагу з картоплі чи запіканку? Оцінюю на трійку з п’яти.

  • Олег :

    Дуже мало овочів/салатів. Фруктів взагалі немає. Порції можна було б і більші. Їсти двічі на день картопляне пюре, майже щодня це вже занадто. Різноманітності харчування не відчувається. Процедур призначають дві-три, все інше мабуть за гроші.

  • Олена :

    Відпочивали з сином та чоловіком в санаторії “Аркада” з 1 по 12 липня. Хочу написати відгук:
    1. Лікування. Оксана Іванівна, велике Вам дякую, всі побажання враховано, все зроблено так, як МЕНІ цього хотілося, я дуже задоволена.
    2. Персонал привітний, але дуже заклопотаний.
    3. Харчування. ДУЖЕ мало салатів, фруктів за 12 днів ЖОДНОГО разу не бачила. Ми було винулого разу в 2021 році – харчування було просто супер, цей раз мені не дуже сподобалося.
    4. Прибирання. Уявіть ситуацію, Ви після процедури заходите в номер і через хвилинки три заходить прибиральниця і питає: у Вас прибирати? І так щодня. Мені дуже хотілося запитати: зробити це за ВАС????
    5. Територія чиста та доглянута.
    6. До бювету ми з сином туди й назад ходили за 45 хвилин, ну аж ніяк не за 7 чи 10 як тут пишуть
    7. Хотіла здати аналізи і пройти УЗД – сказали, що в них таке не роблять, я так і не зрозуміла, чому ж тоді воно заявлено в прес-релізі до путівки.
    Мій висновок: в 2021 році я прихала і була просто ВАУ як задоволена, тепер я приїхала і сказала, що в “Аркаду” я не поїду НІКОЛИ БІЛЬШЕ((

  • Наталія :

    Доброго дня, цікавить чи у всіх номерах є кондиціонер?

  • Наталія :

    Санаторій “Аркада!” – Ви СУПЕР! Рекомендую !!!

  • Наталія :

    Наталія . Відпочивали зподругою в червні 2024 року.В санаторії Аркада вперше і дуже сподобався. Рекомендую! Хочу подякувати головному лікарю Місюк Оксані Іванівні за якісне медичне лікування, за чистоту в санаторії за смачну їжу за гарний севіс за помірну ціну.Окрювали за графіком ( не дивлячись на відсутність світла)емо дякую медичному персоналу, масажисту Олегу-велике дякую.Санаторій супер- рекомендую!!!

  • Сергій :

    Дійсно- усі відгуки- правдиві. Наскільки я перебірливий- досить пристойно!
    Персонал- ЛЮДИ! гарні, доброзичливі. привітні.
    Їду ще раз

  • Олександр :

    С дружиною були вперше у Трускавці. Аркада нас вразила теплою зустріччю, якісним лікуванням, смачною їжею. За столом з нами жіночка до цього була у чотирьох різних санаторіях міста. Аркада здивувала її гарним сервісом за помірну ціну. Дуже зручно, що все знаходиться в одному корпусі, а до бювету йти близько і по рівному. Дуже дякуємо всьому персоналу за увагу і турботу!

  • Юлія :

    Дякуємо за чистоту, теплий прийом, смачну їжу. Гарна територія, приємний персонал. Хочеться повертатись до вас знову і знов!

  • Аліна Ситник :

    Відпочивали родиною в серпні 2023 року. Все супер! Чистий номер, привітний персонал, гарна лікувальна база. Підлікувалися всі! Велика дяка дівчаткам із їдальні. Смачно, корисно, різноманітно! Кожен із родини облюбув свою страву, яка найбільше вразила. Син був взахваті від голубців. Я смакувала яблучною запіканкою. Ваш борщ вразив чоловіка. Ще вдячні нашій покоївці- наш номер завжди був чистий. Рушники і постільна білизна змінювались із завидною регулярністю і швидкістю. Дуже зручне розташування. До бювету 5-7 хвилин не швидкої ходьби. Залізничний вокзал зовсім поруч, поїздів взагалі нечутно. Вдячні санаторію за гостинність. Сподіваємось в цьому році приїхати ще!

  • Аліна :

    Відпочивали родиною в серпні 2023 року. Все супер! Чистий номер, привітний персонал, гарна лікувальна база. Підлікувалися всі! Велика дяка дівчаткам із їдальні. Смачно, корисно, різноманітно! Кожен із родини облюбув свою страву, яка найбільше вразила. Син був взахваті від голубців. Я смакувала яблучною запіканкою. Ваш борщ вразив чоловіка. Ще вдячні нашій покоївці- наш номер завжди був чистий. Рушники і постільна білизна змінювались із завидною регулярністю і швидкістю. Дуже зручне розташування. До бювету 5-7 хвилин не швидкої ходьби. Залізничний вокзал зовсім поруч, поїздів взагалі нечутно. Вдячні санаторію за гостинність. Сподіваємось в цьому році приїхати ще!

  • Лариса :

    Відпочивала в санаторії з донькою і внуком 5 років з 5 по 13 січня 2024. Все просто супер. Дякую всім працівникам – від директора до прибиральниці. Ви умієте створити затишок навіть у такий складний час. Особисто я в Трускавці вже лікуюся 17 років. В Аркаді перший раз і надіюсь не останній. Все своєчасно, всі на своїх місцях. Тут можна і полікуватися, і відпочити, і хоч на мить забути про реалії сьогодення. Рекомендую всім, не пожалкуєте. Основне – внук чекає , коли знову поїдемо, я думаю Ви його пам’ятаєте!!!

  • Любов :

    Відпочивали з чоловіком 14 днів , дуже сподобалось , чисті , комфортні номери , гарна медична база , все знаходиться в одному приміщенні . Я інвалід 2 групи , проблеми з пересуванням (наслідки мінно-вибухової травми) , але мені було дуже добре , персонал вміє створювати умови комфорту і затишку . Хочу згадати про харчування , різномаїтне , дуже смачне і порції великі. Керівництво і весь колектив дуже чуйні і професійні люди. Рекомендую всім , хто хоче відпочити і полікуватися

  • Тетяна :

    Це той випадок, коли вперше приїхала до санаторію, і чудовий старт. Санаторій затишний, гарний персонал, чудова медична база, смачна кухня (можливість обирати в меню). Номери чисті, охайні. Знаходжуся тут з 17.11.23. Вже через тиждень відчулося полегшення. До бювету хвилин 7-10. До жд вокзалу – хвилини 2))). Але гуркоту потягів не чутно взагалі, так що не лякайтеся. Вже почала рекомендувати санаторій друзям, колегам. Дякую керівництву та всьому колективу за гарну роботу!!!)))

  • Киргиз Євгеній :

    Наймовірне ставлення до відвідувачів, номера шикарниє. Кожного дня прибирають. Кормят на убой. Лікування теж на висоті. Розташування Аркади біля вокзала що суттево еконрміт на логістіці. Дуже подобоєтся цей санаторій. Велика подяка всему персоналу і Керівнику.

  • Петро Петрович , Волинь. :

    Скажу коротко – я пенсіонер, приїхав підтримати здоров‘я саме в санаторій «Аркада» вже четвертий раз, що, на мою думку, однозначно свідчить про високий рівень лікування і обслуговування персоналом закладу . Словом, співвідношення ціна-якість тут ледь не ідеальне – я не «ревізор», але дуже рекомендую !

  • Тетяна :

    Перше що хочемо сказати, це слова подяки)))
    Дякуємо за теплий прийом, за чисті пострілі та чистоту у номерах, за смачну їжу, за детальне лікування та оздоровлення
    Ми були тут уперше, нам все дуже сподобалось. Персонал ввічливий і любьязний.
    Дівчата все прибирають ретельно (поки ви на процедурах). Якщо щось треба завжди допоможуть.
    На процедурах вам нададуть рекомендації та підтримку. Водні процедури це РЕЛАКС)))
    Масаж вам зроблять кваліфіковані чоловіки, навіть скажуть які у вас проблеми зі спиною, або нададуть рекомендації у нодальшому лікуванні.
    Їжа. Це трьох разове харчування, ти ніколи не будеш голодний. Все дуже охайно, красиво зроблене сервірування. Страви смачні, гарячі та холодні страви відповідають усім стандартам якості. Завідуюча кожен день питає як вам страви, чи є побажання.
    Дякуємо за такий відпочинок та оздоровлення.

  • Наталія :

    Відправляли в санаторій батьків. Приїхали в захваті! Приємний персонал, регулярні прибирання номерів, чемне відношення! Їжа смачна, дієтична, асортимент великий. Номери теплі, комфортні. Мама сказала, що з усіх санаторіїв, де вона відпочивала – це найкращій! Єдине чого справді не вистачало – це ліфта, в мами хворі ноги. А так і залізниця поруч і купа магазинів! Дуже задоволені! Велике вам дякуємо! Робили батькам подарунок – з вашою допомогою, все вийшло на 100%!!!

  • Сергей и Рада. :

    Отдыхали в санатории Аркада первый раз февраль-март 2019 года. Брал с собой дочку. Хочу сказать, что впечатления о проведенном времени в санатории у обоих сложились самые положительные. Чистые номера с хорошим ремонтом. Своевременная уборка и замена постельного и белья.Вежливый и обходительный персонал.Хорошая заведующая по медицинской части, которая назначала процедуры. Процедуры прямо в корпусе, вышел из номера и пошел по кабинетам.Отдельно нужно остановится на питании.Кроме того, что оно полезное и диетическое, порциями мы Ð!
    Заедались, еще и брали с собой в номер и откладывали в холодильник.Отдельное, огромное спасибо официантке Вере (Стефания))). за внимание и отличное обслуживание в столовой. Вообщем нам очень понравилось, рекомендуем этот санаторий для отдыха. Если будет возможность, то обязательно приедем еще.
    Спасибо всем сотрудникам!!!19.03.2019 года.

  • Леонид и Наталья :

    Отдыхали в санатории с 24.09.2017 по 06.10.2017. Мы из Белоруссии. Понравилось все. Самое главное – доброжелательная атмосфера, приветливый персонал. Уютный номер с хорошим ремонтом, чисто ( у нас был полу-люкс 1 категории). Уборка ежедневная. Питание диетическое, готовят вкусно. Очень широкий спектр оказываемых медицинских услуг. Медицинские работники внимательны. Отдыхом довольны. Большое всем спасибо!
    16.10.2017 Леонид и Наталья.

  • Валерія :

    Відпочивали в санаторії “Аркада” у січні 2017 року.
    Задоволені на всі 100% медичною частиною, харчування дієтичне але досить смачно (навіть дитина, яка капризує, тут зїдала все) і за це велике дякую офіціанту Оленці! В номерах затишно, покоївки прибирали щодня (без дозволу в номер не заходили і це також приємно)! На рецепшн дівчата привітні, допомагали у будь яких питаннях, дякуємо! Приїхали за рекомендацією друзів і впевнені що не востаннє!